Rodina Předbořice

Setkání manželů a dospělých

Ne, 28/11/2021 - 15:29

Milí přátelé,
srdečně vás zveme na setkání manželů a dospělých s o. Vavřincem, které proběhne ve čtvrtek 2. prosince od 18:30.
Přijďte, těšíme se na vás.

Prodej adventních věnců

Ne, 21/11/2021 - 21:32

Milí přátelé,
výroba adventních věnců je za námi a vy si je teď můžete zakoupit v Domově sv. Zdislavy.
Máte-li zájem, kontaktujte s. Annu na tel. čísle 733 755 851. Výtěžek jde na provoz Domova sv. Zdislavy. Děkujeme!

A velké díky všem, kteří společně s námi pletli, zdobili, tvořili a vytvořili nádherné adventní věnce. Díky moc!

Malou ukázku našich věnců naleznete v galerii.

Pomozte rozvíjet pohybové aktivity předškolních dětí

St, 17/11/2021 - 11:45

Milí přátelé,
předškolní děti potřebují ke svému rozvoji pohybovou aktivitu a k tomu jim slouží vhodné herní prvky. V poslední době nám ovšem špatný stav herních prvků na naší zahradě neumožňuje je plně využívat, proto oslovujeme vás. Pomozte nám rozvíjet pohybové dovednosti našich předškolních dětí!

Rozhodli jsme se ve spolupráci s Nadačním fondem sester františkánek vytvořit sbírku na nové dětské hřiště pro naše malé školkáčky. Získané prostředky budou využity na nákup dětského hřiště se skluzavkou, lezeckou stěnou, lany, tunely a hrazdami. Herní pomůcku bychom chtěli využít v rámci dětí celého kolektivu, aby tak mohli rozvíjet pohybové dovednosti, ale hlavně odvahu a zručnost, přirozené seznamování s fyzikálními zákony.

Přispět tak můžete ZDE.

Děkujeme!

Mikulášská nadílka

Ne, 14/11/2021 - 16:24

Mikulášská nadílka letos proběhne ve středu 8. 12. od 17:00 v kostele sv. Filipa a Jakuba.

Milí rodiče, balíček pro své dítě objednávejte u s. Anny na telefonním čísle 733 755 851. Cena balíčku je 70 Kč.

Než přijde advent

St, 10/11/2021 - 18:04

Milí přátelé, blíží se nám advent a s ním i naše společná výroba adventních věnců. Pokud byste se chtěli zapojit do pletení a zdobení, přijďte 19. a 20. listopadu do Domova sv. Zdislavy. Samotný prodej věnců pak bude probíhat až do neděle 28. listopadu, tak přijďte a vyberte si ten svůj!
V případě, že byste si přáli, abychom vám vyrobili adventní věnec přesně podle vašich představ, kontaktujte nás na tel. čísle 733 755 851.

Setkání manželů a dospělých

Po, 01/11/2021 - 17:54

Milí přátelé,
srdečně Vás zveme na Setkání manželů a dospělých s o. Vavřincem, které proběhne již tento čtvrtek 4. listopadu od 18.30.
Přijďte, těšíme se na Vás.

Animační kurz

Po, 01/11/2021 - 17:48

O víkendu 2.a 3. října 2021 proběhl v Předbořicích v Domově sv. Zdislavy kurz animování pro děti od 6 do 15 let. Děti se pod vedením zkušených lektorů dozvěděly, jaké existují možnosti animace a některé z nich si vyzkoušely. Následně si vyrobily vlastní film, při kterém si postupně vyzkoušeli práci na námětu, scénáři, výrobě pozadí i loutek, samotném natáčení, produkci i marketingu. Dvoudenní setkání vyvrcholilo veřejným promítáním filmů pro rodiče a blízkou veřejnost.

Kurz byl finančně podpořen z Dotačního programu Jihočeského kraje Podpora práce s dětmi a mládeží (mimo oblast sportu).

Fotografie naleznete v naší galerii.

3v1 2021

Po, 04/10/2021 - 17:24

V sobotu 25. září proběhla na zahradě Domova sv. Zdislavy již tradiční akce 3v1 - dětský den, bazar, divadlo.

Letošní dětský den nesl název Povinnosti zábavou! Zametali jsme, čistili si zuby, dělali domácí úkoly, jeli autobusem... prostě spoustu věcí, které nás normálně nudí. Ale zkoušeli jste někdy psát nohou? Nebo sbírat odpadky na čas? A hrát s koštětem hokej? No občas i povinnosti mohou být zábavné.

V 15:30 hod pak začala Pohádka z budíku od Teátr Pavla Šmída. Ocitli jsme se tak na hodině učitele Zeitmanna, který nás vyučoval předmětu časopis. Taky vám někdy čas letí jak splašený? A pak zas naopak nevíte co nudou dělat? A je lepší být v životě Loudáčkem, nebo Pospícháčkém? I to jsme zjistili na naší společné pouti za časem.

Dobročinný bazar byl otevřen během celého odpoledne a doufáme, že si každý našel to své.
Výtěžek z bazaru a z celé akce jde na podporu a provoz Domova sv. Zdislavy. Díky!

Děkujeme všem, kteří za námi přišli! Věříme, že jste si to společně s námi užili.
Tak zas za rok. :-)

Fotografie naleznete ZDE.

3v1 2021

Út, 14/09/2021 - 20:51

Milí přátelé, srdečné vás zveme na již tradiční akci 3v1 - dětský den, divadlo a bazar.

Akce 3v1 se uskuteční v sobotu 25. září od 13:30 na zahradě Domova sv. Zdislavy.
Letošní dětský den ponese téma Povinnosti zábavou!
Od 15:30 se pak můžete těšit na Pohádku z budíku.
Bazar bude otevřen během celého odpoledne. Pokud máte oblečení, knížky, hračky či cokoli jiného, co byste nám rádi do bazaru věnovali, přineste nám to kdykoli do Domova sv. Zdislavy. Prosíme vás, noste však pouze věci čisté a plně funkční. Děkujeme!

Těšíme se na vás!

Společenství (nejen) manželů

Út, 31/08/2021 - 19:48

Milí přátelé, srdečně zveme všechny dospělé na naše Společenství (nejen) manželů.
Setkáme se ve čtvrtek 2. září od 19:00 v Domově sv. Zdislavy.
Přijďte, těšíme se na vás!

Mše svatá - zahájení školního roku

Út, 31/08/2021 - 19:21

Milé děti, milí rodiče, milí prarodiče...
srdečně vás zveme na mši svatou k příležitosti zahájení školního roku 2021/2022.
Mši svatou odslouží P. Vavřinec a to ve středu 1. září od 17:00 v kostele sv. Filipa a Jakuba v Předbořicích.