Rodina Předbořice

Přihlásit se k odběru zdroj Rodina Předbořice
Aktualizace: 1 hodina 35 min zpět

Brigáda

Ne, 15/05/2022 - 11:32

Milí přátelé,
přijďte nám pomoci připravit Boscocentrum a jeho venkovní areál na slavnostní posvěcení. Brigáda proběhne v pátek 27. května od 14:00. Pokud můžete, přineste si rukavice, pracovní oděv a štětec. Nepůjde o žádnou těžkou práci. 

DĚKUJEME!

Posvěcení Boscocentra

Út, 10/05/2022 - 19:20

Milí přátelé,
srdečně Vás zveme na posvěcení Boscocentra, které proběhne v neděli 19. června. Začneme společnou mší svatou s otcem biskupem Vlastimilem Kročilem ve 14:00 v kostele sv. Filipa a Jakuba v Předbořicích. Poté bude následovat obřad posvěcení Boscocentra, pohoštění a vzájemné sdílení.

Pomozte nám získat sanitární vybavení koupelny

Po, 18/04/2022 - 17:32

Milí přátelé,

náš spolek Rodina Předbořice provozuje zařízení pro předškolní děti bez státních příspěvků. Nadešel však čas, kdy bychom se rádi zařadili do sítě dětských skupin. Abychom toto mohli učinit, musí dojít k rekonstrukci naší koupelny v Domově sv. Zdislavy. Je třeba rekonstruovat jak koupelnu pro personál, tak i pro děti. Materiál a sanitární keramika, obklady a dlažba do koupelny pro personál je již zajištěn, s financováním sanitárního vybavení dětské koupelny je však potíž.

Proto jsme se spojili s Nadačním fondem sester františkánek Aby dobro mohlo růst a hledáme finanční pomoc právě cestou veřejné sbírky.
Pokud vás náš projekt oslovil, přispět můžete ZDE. Děkujeme!

A na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?
Zákon č. 247/2014 Sb. v novelizaci zákona č. 329/2021 Sb. určuje, že do naší dětské umývárny potřebujeme 3 wc, 3 umyvadla, 3 vodovodní baterie, sprchový box se sprchovou baterií, 3 zrcadla a centrální termostatický směšovací ventil.

Toto vše odpovídá zhruba 35 000 Kč. V případě, že by se vybralo méně peněz, než je zapotřebí k nákupu vybraných prvků sanitárního vybavení, peníze bychom použili na zakoupení sprchového boxu a centrálního termostatického směšovacího ventilu. Pokud by se podařilo získat vice peněz, pořídili bychom ke kotli akumulační nádrž.

Ještě jednou velké díky všem dárcům!

Sbírka je uspořádána na platformě donio.cz ve spolupráci s Nadačním fondem sester františkánek Aby dobro mohlo růst a bude probíhat do 4. června.
Příspět můžete ZDE. Děkujeme!

Rekonstrukce dětského hřiště

Po, 18/04/2022 - 17:12

aneb naše nové dětské hřiště se už klube na svět. :-)

V listopadu a v prosinci roku 2021 probíhala ve spolupráci s Nadačním fondem sester františkánek - Aby dobro mohlo růst sbírka na nové dětské hřiště. Protože se díky vaší štědrosti podařilo vybrat neuvěřitelných 65 400 Kč, nebylo třeba vyčkávat a mohli jsme se tak pustit do jeho rekonstrukce.

Se stavbou nového hřiště se započalo začátkem března. Jako první bylo třeba zlikvidovat staré a nevyhovující prolézačky, následně se začalo s výstavbou nového hřiště, které oproti tomu starému bude mít také lezeckou stěnu, tunely a hrazdy pro děti.

Velké díky vám všem, kteří jste na výstavbu přispěli finančně, a také vám, kteří na něm pracujete a pomáháte nám jej vybudovat.

Fotografie zachycující rekonstrukci naleznete v naší galerii.

Nové dětské hřiště

Pá, 18/02/2022 - 11:03

Vážení dárci, milí přátelé,

v listopadu a v prosinci probíhala ve spolupráci s Nadačním fondem sester františkánek - Aby dobro mohlo růst sbírka na nové dětské hřiště na platformě donio.cz. Během 60 dnů přispělo celkem 26 dárců a podařilo se tak vybrat neuvěřitelných 65 400 Kč. 

Jménem spolku Rodina Předbořice a především jménem našich malých školkáčků bychom Vám, milí dárci, chtěli ze srdce poděkovat za Vaši štědrost, podporu a finanční dary, které jste nám věnovali. Velmi si toho vážíme a jsme opravdu vděční za Vaše příspěvky. Také děkujeme Nadačnímu fondu sester františkánek - Aby dobro mohlo růst a jeho představitelům, kteří nás do organizovaného světa pomoci přivedli a rozšířili náš svět o mnoho.

"Byla jsem při vývoji sbírky zcela dojatá, kolik lidí ochotných pomoci se mezi námi našlo. Zároveň podle rčení "kdo rychle dává - dvakrát dává" bylo sledování dvouměsíčního časového limitu přímo akčním zážitkem." – sestra Anna za spolek Rodina Předbořice.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity? Získané prostředky budou využity na nákup dětského hřiště se skluzavkou, lezeckou stěnou, lany, tunely a hrazdami pro děti. Díky vaší štědrosti bylo vybráno více peněz, proto rozšíříme náklady o doskokovou plochu. O průběhu stavby a především o tom, jak si děti nové hřiště užívají, Vás budeme informovat.

Ještě jednou VELKÉ DÍKY!

Vaše Rodina Předbořice

 

 

 

Setkání manželů a dospělých

Po, 31/01/2022 - 20:23

Milí přátelé,
srdečně Vás zveme na naše čtvrteční setkání manželů a dospělých s o. Vavřincem.
Přijďte, těšíme se na Vás. :-)