Pozvánka na 19. PřeBoMil

Naše další setkání se odehraje opět mezi Vánočními svátky a Novým rokem v termínu 27. prosince do 31. prosince ráno. Místem setkání bude tradičně fara Kovářov a program bude veden vánočním tématem: Projevila se Boží dobrota přinášející spásu všem lidem.

Světlo světa Vezměte si s sebou opět to, co jste zvyklí, tzn. věci dovnitř a ven, nejlépe, pokud budete mít Bibli a psací potřeby. Myslete na to, že může být i chladno. 30. prosince se celý den zúčastníme spolu s mládeží z jiných farností Evropského setkání s komunitou Taizé v Praze.

Program setkání: 

Sobota 27. prosince
od 15. hod  příjezd
17:00 - možnost účasti na mši svaté
18:00 - večeře
od 20 hod. večerní program na téma setkání

Neděle 28. prosince
6:30 - možnost ranního růžence
9:30 - mše svatá
12:00 - oběd
14:00 - odpolední program (odpolední procházka – tradiční, zpestřená hrou/hrami)
18:00 - večeře
20:00 - večerní program na téma setkání

Pondělí 29. prosince
7:00 - možnost ranního růžence
8:00 - snídaně
9:00 - dopolední program: montáž nové skříně a výroba fotodokumentace na chodbu
12:00 - oběd
14:00 - tvoření
17:00 - mše svatá
18:00 - večeře
20:00 - film v kině v Milevsku: Příběh Marie

Úterý 30. prosince
celý den budeme v Praze, doprava vlastním autobusem
večer bilance setkání

Středa 31. prosince (pro zájemce)
7:30 snídaně, úklid a rozjezd domů 

Cena setkání zůstává jako obvykle, 50 Kč na den, k tomu příspěvek 200 korun na autobus. Vzhledem k tomu, že organizujeme vlastní autobus, prosím vás z organizačních důvodů o brzké přihlašování, velmi nám to pomůže jednak v organizaci, ale může nám to i ušetřit prostředky. Setkání se mohou zúčastnit i ti, kdo jsou mladší 16-ti let, protože nejsme oficiálně registrovanými účastníky a tedy už si za svou účast zodpovídáme sami. Prosím, sledujte tuto pozvánku, neboť zde mohou přibývat důležité informace.

Přijede Určitě nepřijede
Bára Otrubová
Matěj Jirsa
Vojta Otruba
Bětka Pecková
Dáda Procházková
Terka Jirsová
Honza Pecka
Lída Rozhoňová
Markéta Dvořáková
Marky Wudiová
Vašek Wudi
Petr Wudi
Dominik Jirsa
Pavel Soukup (jen do neděle)
Míra Procházka (pojede jen do Prahy)
Káťa Fořtová
Míša Soukupová
Kuba Fořt 
Marťa Soukupová
Katka Balabánová
Anička Otrubová
Maruška Soukupová
Anička Jarolímková
Marek Schmeller 

Srdečně zve a na setkání se těší

Řehoř.

Články: